Uwaga na oszustów!

skuteczne tabletki poronne dla kobiet w ciąży pigułka wczesnoporonna jak przywrócić okres

Uważaj na osoby sprzedające fałszywe tabletki poronne!

W sieci na stronach z ogłoszeniami oraz stronach internetowych z tabletkami można natknąć się w 90% z oszustami. Jak sobie z tym radzić? Jak rozpoznać oszusta? Przeczytaj poniższe porady! Unikniesz straty pieniędzy, braku efektu i rozczarowań. :

 

1. Nigdy nie ufaj sprzedawcy, jeśli nie zgodzi on się na sprawdzenie zawartości przesyłki przed odbiorem. Widocznie ma coś do ukrycia. Często bywa tak, iż twierdzi, że zapomniał zaznaczyć tę opcję lub że nie ma takiej możliwości – bzdura. Poczta polska oferuje paczki z możliwością sprawdzania zawartości przed zapłatą. W przeciwnym wypadku otrzymasz nie opisane tabletki wrzucone luzem do woreczka – paracetamol, witamina c, itp.

2. Nie kupuj “zestawów poronnych” za 200zł – 300zł. To nie są oryginalne środki poronne. Istnieje też możliwość, że dostaniesz leki wymienione powyżej. Oryginalny zestaw poronny dostępny w Anglii-kraju gdzie taka kuracja jest legalna kosztuje minimum 90 euro. Szkoda Twojego zdrowia i pieniędzy – będziesz później zmuszona kupić zestaw oryginalny, w konsekwencji zapłacisz podwójnie. To samo tyczy się tabletek za 1000zł i wyżej – zwykłe wyłudzenie pieniędzy.

3. Zadaj sprzedawcy pytanie od strony medycznej. Zwykły handlarz/oszust nie dysponuje wiedzą o substancjach zawartych w lekach, objawach podczas kuracji, przeciwwskazaniach do kuracji, przygotowaniu do kuracji.

4. NIGDY! nie wpłacaj pieniędzy na konto za tabletki poronne (przedpłata) – w 90% nie otrzymasz żadnych leków.

5. Jeśli sprzedawca oferuje lek Arthrotec – zastanów się nad jego zakupem. Jest to lek na schorzenia stawów dla osób starszych. Zawiera substancje poronną ale też szkodliwy diclofenac. Jest to typowy zamiennik warty 40-50zł w aptece. Nie zalecamy stosowania zamiennika. Skuteczność wynosi maksywalnie 60% – często powtarzamy kuracje po zamienniku.

6. W ogłoszeniach internetowych często napotkasz się z kobietami sprzedającymi leki, które twierdzą, że przechodziły kurację i pomogą Ci wyjść z problemu. Bzdura. To samo tyczy się ogłoszeń typu “posiadam zestaw z Women on Web” lub odsprzedam zestaw z Girlinneed.com – koleina bzdura. Jeśli chcesz zamów prosto ze strony. Łatwo podszyć się pod profesjonalne serwisy.

7. Kieruj się rozwagą przy zakupie tabletek. Sprawdzaj wiarygodne na opinie dotyczące danego ogłoszenia/numeru telefonu/sprzedawcy. Pseudo konkurencja oferująca “leki w woreczku” bardzo chętnie zniechęci Cię do danej strony, pisząc bzdurne opinie jako kobieta – żałosny sposób na poprawę szybkiego zarobku. Nie daj się zwieść. Zwróć uwagę na design, wiedzę sprzedawcy, rozwinięcie strony.

Jeśli chcesz mieć gwarancję udanej kuracji i nie chcesz wyrzucać pieniędzy w błoto, trzymaj się powyższych zasad!